Elektroinstalace pro Dům od základů až ke kolaudaci
Před začátkem stavby domu. Postavíme pilíř HDS, přivedeme přívod do domu zajistíme případné vývody k elektrické bráně, bazénu, studny atd… Do základů natáhneme zemnící pásy a přípravu pro hromosvod. Po dokončení hrubé stavby stavební firmou uděláme drážky a roztaháme všechny potřebné rozvody dle vašich požadavků.
Po dokončení celkové stavby, stavební firmou dokončíme celkovou elektroinstalaci (kompletace rozvaděče, montáž zásuvek a vypínačů, termostaty, osvětlení atd…), upevníme stožár na střechu a namontujeme potřebné antény. Provedeme montáž kompletního hromosvodu dle nejnovějších norem a co nejvyšší možnou ochranu před bleskem.
Na konec předáme veškerou práci s Revizní zprávou pro Elektroinstalace a Hromosvod.

Elektro práce pro různé firmy a bytová družstva
Kompletní elektrické rozvody velkého rozsahu. Zajistíme Vám vše od vysekání zdiva až po instalaci zásuvek. Vše v perfektní kvalitě. Pro firmy, bytová družstva, školy a restaurace například výměny rozvodnic, jističů, stykačů, elektrických vypínačů, elektrických zásuvek, montáže a opravy osvětlení, ohřívačů vody a další práce.
Servis pro domácnosti
Zajišťujeme pro domácnosti kompletní elektrikářské práce, které jsou potřeba včetně opravy elektroinstalace v bytech. Ať už potřebujete vyměnit žárovku nebo zajistit elektroinstalaci při rekonstrukci bytu nebo bytového jádra, rádi vám zajistíme perfektní servis.

Pro domácnosti zajišťujeme například výměny bytových rozvodnic, jističů, stykačů, vypínačů, elektrických zásuvek, montáže svítidel, ohřívačů vody, sporáků a další práce.

Všechny tyto práce provádíme včetně stavebních oprav a malování. Na všechny naše dodávky poskytujeme smluvní záruku a provádíme záruční a pozáruční servis dodávaných systémů a zařízení.

Elektroinstalace v domech, bytech, kancelářích a průmyslových objektech
Provádíme veškeré instalace do 1000V – vnější a vnitřní silnoproudé elektrické rozvody.

Elektroinstalace na klíč.
Práce položkově neceníme a doporučíme nejvhodnější materiály.
Sekání drážek a dle vašeho přání zapravení omítkou (drobné zednické opravy). Při velkých rekonstrukcích jsme schopni domluvit stavební firmy.
Montáže povrchových tras (lišty, trubky a kabelové rošty).
Elektroinstalace a servis průmyslových a školních objektů.

Montáž a zapojení spotřebičů
Zapojení spotřebičů odborně firmou je především otázkou Vaší bezpečnosti.
Elektrospotřebiče připojujeme podle platných norem a předpisů.
Nezapomínejte, že elektrický proud může v neodborných rukou znamenat nebezpečí!Zapojení elektrospotřebičů
Vestavěné spotřebiče – elektrický sporák, vestavěné elektrické varné desky, elektrické trouby a další. Ostatní spotřebiče myčka, lednička, digestoř, pračka a mikrovlnná trouba. Ostatní vestavné spotřebiče mají většinou koncovky na šňůře a tak není odborné zapojení potřebné.
Ohřívače vody – bojler, průtokový ohřívač vody a kotel

Domovní telefony a videotelefony
Provádíme montáž zvonkových rozvodů, domovních telefonů a videotelefonů. Jedná se o instalaci pro rodinné domky, panelové domy, administrativní budovy atd.
Rekonstrukce starých opotřebených a nefunkčních zvonkových rozvodů v panelových domech.
Výměna zvonkového tabla a telefonů. Oprava dveřních zámků.
U panelových domů s větším počtem bytů montujeme Digitální systém (není třeba zvlášť tlačítka na každý byt) jedná se o číselnou klávesnici. Jednodušší a levnější varianta.
Přístupové systémy – kódové zámky, kontaktní a bezkontaktní přístupový systém.
Používáme především produkty od českých výrobců Czechphone a Tesla

Osvětlení
Zajišťujeme dodávky osvětlení, jeho odbornou montáž a elektroinstalaci. Jedná se o osvětlení venkovní, vnitřní i nouzové osvětlení.
Provádíme montáž světelných reklam ( např. na obchodech, firemní světelné reklamy apod.) a montáž veřejného pouličního osvětlení.
V závislosti na typu osvětlení dodáme svítidla:
-interiérová svítidla
-venkovní svítidla
-průmyslová svítidla (splňují různá bezpečnostní hlediska
-svítidla veřejného osvětlení
Zdroje světla mohou byt různých typů
Klasické žárovky, úsporné žárovky, zářivkové trubice, výbojky….
Moderní a úspornější řešení jsou LED zdroje.
Nabízíme Led osvětlení všech druhů (žárovky, bodovky, trubice, pásky ….)
Spočítáme vám úsporu spotřeby elektřiny při použití LED osvětlení oproti klasickým žárovkám.
Přivrtáme a pevně uchytíme veškerá svítidla, v koupelnách zabudujeme bodovky na 12V do stropů, v kuchyni přiděláme Led pásky různých délek, nasvítíme schodiště…..

Zahradní elektroinstalace
Zahradní elektroinstalace musí být odolná vůči klimatickým podmínkám a splňovat bezpečnostní předpisy.
Zahradní osvětlení je nejen pro optický efekt, ale především pro bezpečnou chůzi po zahradních chodnících a schodech. Na osvětlení terasy, cest a schodišť bychom měli pamatovat již při stavbě nebo přestavbě zahrady.
Zahradní světla a reflektory rozmisťujeme tak, aby zdroje světla přímo neoslňovalo. Také dbáme na to, abychom prudkým světlem neobtěžovali sousedy. K osvětlení teras je vhodnější mírné, tlumené světlo, než jasné zářivé.
Vánoční osvětlení
Chcete mít na Vánoce nasvícenou zahradu či dům? Stačí si vybrat ze široké škály venkovního vánočního osvětlení. Mezi oblíbené vánoční světelné dekorace patří světelné řetězy, ať už jako vánoční osvětlení na stromy nebo k osvětlení terasy či vchodu do domu, které nádherně olemují střechu domu.
K usnadnění práce vám poslouží skryté zásuvky pro elektrické přístroje.
Připojení bazénů a různých čerpadel.

Datová síť
Navrhneme strukturovanou kabeláž, nejvhodnější trasy a způsob zapojení. Provedeme natažení kabeláže a trasování. Zapojíme datové zásuvky, nalisujeme konektory a odzkoušíme funkčnost.

• zajišťujeme také revize a ostatní práce spojené s naším oborem
provádíme široké spektrum elektrikářských prací, při kterých používáme ty nejkvalitnější součástky a kvalitní materiály nejlepších výrobců

Naším hlavním cílem je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb